Terralex’in 30. Yılı

30.06.2021 Ercüment Erdem

Yüksek mesleki standartları karşılayan, dünya çapında kaliteli hukuk firmaları ağı olan TerraLex, 30. yılını Haziran ayı boyunca süren 30 günlük etkinlik serisi ile kutladı. Dünyanın dört bir yanından TerraLex üyesi avukatlar ve hukuk büroları Network’ün 30. Yılını kutlamak için düzenlenen etkinlik maratonuna katıldı.

Program boyunca sektör uzmanlarıyla özel buluşmalar, sanal networking toplantıları, webinarlar ve yoga, koşu ve bahçecilik gibi çeşitli sosyal etkinlikler gerçekleştirildi.

Terralex’in 30. Yılı

Erdem & Erdem Kurucu ve Kıdemli Ortağı Prof. Dr. H. Ercüment Erdem, 23 Haziran’da etkinlik kapsamında gerçekleşen “Yeni ICC ve IBA Kurallarına Genel Bir Bakış” başlıklı webinarda Tobar ZVS Spingarn'dan Andres Larrea ve Thümmel, Schütze & Partner’dan Thomas R. Klötzel ile birlikte, yeni ICC ve IBA kurallarının özelliklerini ve uygulamadaki etkilerini çeşitli yönlerden inceledi.

2017'den bu yana ağdaki Türk yargı sisteminin gururlu bir üyesi ve tek temsilcisi olarak, TerraLex'i binlerce hukuk profesyonelinin birbirleriyle bağlantı kurması ve iş birliği yapmasına yardımcı olma konusundaki 30 yıllık yolculuğundan dolayı tebrik ediyoruz.

Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.