Erdem & Erdem, Uyuşmazlık Çözümü Alanında Legal 500 Tarafından 2021 yılında da En Üst Kategoride Derecelendirildi

Müvekkillerden aldığı geri bildirimler ve yaptığı piyasa araştırmaları sonucunda hukuk bürolarını farklı alanlara göre derecelendiren Legal 500, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) 2021 sonuçlarını yayımladı. Erdem & Erdem bu yıl da Uyuşmazlık Çözümü alanında en üst kategoride (Top Tier) derecelendirildi. Kurucu ve Kıdemli Ortağımız Prof. Dr. H. Ercüment Erdem ile Ortak ve Davalı İşler Liderimiz Av. Süleyman Sevinç bu alanda “Lider Avukatlar” listesinde bu yıl da yer aldı.

Ayrıca Erdem&Erdem banka, finans ve sermaye piyasaları, proje finansmanı, uyum, rekabet, enerji ile birleşme ve devralmalar alanlarında Lider Hukuk Büroları kategorisindeki yerini aldı. Prof. Dr. H. Ercüment Erdem banka, finans ve sermaye piyasaları alanında “Lider Avukatlar” listesindeki yerini, Ortak ve Rekabet & Uyum Liderimiz Av. Mert Karamustafaoğlu ise rekabet alanındaki “Yeni Nesil Ortaklar” kategorisinde yerini korudu.

Son olarak, Kurucu ve Kıdemli Ortağımız Av. Piraye Erdem, Ortak ve Kurumsal İşler Liderimiz Av. Özgür Kocabaşoğlu ve Ortaklarımızdan Av. Tuna Çolgar tavsiye edilen avukatlar arasında yer aldı.