Erdem & Erdem, Uyuşmazlik Çözümü Alanında Legal 500 Tarafından En Üst Kategoride Derecelendirildi

Önde gelen uluslararası araştırma & değerlendirme şirketlerinden biri olan Legal 500, müvekkillerden aldığı geri bildirimlere dayanarak hukuk firmalarını farklı alanlara göre sıralamaktadır. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) 2018 sonuçlarını yayınlayan Legal 500’in uyuşmazlık çözümü alanında Erdem & Erdem’i en üst kategoride derecelendirdiğini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Legal 500 EMEA kılavuzunda “Erdem & Erdem’in uyuşmazlık çözümü birimi finans, enerji, nakliye, teknoloji ve inşaat gibi çeşitli sektörlerde uluslararası tahkim ve davalara bakar. Ekip; ticari, idari ve rekabet ile ilgili uyuşmazlıklarda hem yerli hem de yabancı müvekkillerine danışmanlık hizmeti sunar.” şeklinde yer aldı.

Buna ek olarak, Erdem & Erdem Kurucu ve Kıdemli Ortağı Prof. Dr. H. Ercüment Erdem, uyuşmazlık çözümü alanında ‘Lider Avukatlar’ listesinde bu yıl da yer aldı. Ayrıca Kılavuz,  Kurucu ve Yönetici Ortak Piraye Erdem ve Uyuşmazlık Çözümü Lideri Süleyman Sevinç’i de bu alanda seçkin avukatlar olarak nitelendirdi.