Hong Kong’da Düzenlenen Uluslararası Taglaw Konferansı

>Erdem-Erdem Hong Kong’da düzenlenen 31. Uluslararası TAGLaw Konferansı’na katıldı. 20-22 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen konferans, TAGLaw® üyelerine dünya çapında 150’den fazla hukuk bürosundan oluşan işbirliği çerçevesinde geliştirdikleri ilişkilerini daha da güçlendirme fırsatı sunuyor.

Prof. Dr. H. Ercüment Erdem “Türk Medeni Usul Düzeni” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Bu sunumunda, Prof. Erdem yabancılık unsuru taşıyan uyuşmazlıkları, Medeni Usul Hukuku’nda dava şartlarını ve dava süreci ile ilgili diğer konuları inceledi.

Sosyal ağ oluşturma ve grup seanslarının yanı sıra, TAGLaw üyeleri firma ve uygulama geliştirmeye yönelik çok çeşitli bilgilendirici ve eğitici seanslara katıldılar. Konferans’ın katılımcıları arasında ayrıca TAGLaw’un bağlı işbirlikleri olan TIAG® (The International Accounting Group) ve TAG-SP™ üyeleri de vardı. Bu üç işbirliği kollektif olarak TAG Alliances™ ismiyle anılmaktadırlar.

Erdem-Erdem – TAGLaw ilişkilerinin işinize nasıl yardımcı olacağına dair daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ercument@erdem-erdem.av.tr & ozgurkocabasoglu@erdem-erdem.av.tr

ttp://www.taglaw.com/index.php?option=com_mtree&task=viewlink&link_id=6715

TAGLaw ve TAG Alliances™ Hakkında

1998 yılında kurulan TAGLaw, kaliteli ve bağımsız hukuk bürolarını bünyesinde barındıran uluslararası bir işbirliğidir. 2013 yılında, Chambers Global işbirliğini hukuk ağlarına verilen en yüksek derece olan “Elite” olarak derecelendirmiştir. TAG Alliances üç gruptan oluşmaktadır: TAGLaw, TIAG® (The International Accounting Group) ve TAG-SP™. TIAG kaliteli ve bağımsız muhasebecilerden oluşan uluslararası bir işbirliğidir. TAG-SP ise, stratejik iş ortaklarından oluşan tamamlayıcı bir kuruluştur. Toplu olarak, TAG Alliances dünya çapında muhasebe, hukuk, finans ve iş desteği hizmetleri sağlamaktadır. 260 üye firma kapsamında yaklaşık 16.000 çalışan ve 90’dan fazla ülkede 530 ofisiyle TAG Alliances sanayi ve ticaret sektörlerinden on binlerce müşteriye hizmet vermektedir.

TAGLaw hakkında daha fazla bilgi için, lütfen ziyaret ediniz: www.TAGLaw.com