Hukuk Postası 2020 Kitabı Çıktı

Covid-19 salgınının tüm etkilerine uyum sağlayarak yaşamayı sürdüğümüz bu zorlu süreçte, tüm olumsuzluklara karşın, Hukuk Postası 2020 kitabımızı titizlikle hazırladık. Sizlere kitabımızın On İki Levha Yayınları’ndan çıktığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Hukuk Postası kitabımız bu yıl 11 yaşını tamamladı. Bu kitabı 2010 yılından beri her ay büromuzun internet sitesinde yayınladığımız aylık bültenlerimizde yer alan makaleleri derleyerek hazırlıyoruz. Bu yıl, kitapta Covid-19’un hukuk hayatına etkilerini ele aldığımız farklı makalelerimiz de yer alıyor. Salgının şirketler hukuku, rekabet hukuku, kira sözleşmeleri, tahkim, iş hukuku, spor hukuku ve vergi hukuku açısından yarattığı değişimleri incelerken aynı zamanda ticaret hukuku, sermaye piyasası hukuku, medeni usul hukuku, fikri mülkiyet hukuku, bilişim hukuku ve kişisel verilerin korunması alanlarında da güncel konuları ele aldık.

Bu kitapta, bilimsel araştırmanın önemine ve bilimsel verilerin yol göstericiliğine inanan büromuzun değerli hukukçularının kaleme aldığı toplam 74 makale ve çok geniş bir Hukuki Gelişmeler bölümü yer alıyor.

Hukuk Postası 2020 kitabına buradan ulaşabilirsiniz.