AHK "Varlık Barışı: Büyük Vergi Tasarrufu İmkânı" Webinarı

24.10.2022
% 0

Alman-Türk Ticaret ve Sanayi Odası'nın düzenlediği "Varlık Barışı: Büyük Vergi Tasarrufu İmkânı" başlıklı webinar 20 Ekim 2022 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Erdem & Erdem’de Yönetici Avukat ve Vergi Lideri olarak görev yapan Canan Doksat, LW.P Lüders Warneboldt'tan Avukat Betül Gencer ile birlikte varlık barışı konusunu pek çok açıdan değerlendirdi. Etkinlikte varlık barışı kavramı ve genel özellikleri, yurt dışı ve yurt içi varlık barışı, beyan esasları, varlık barışı ile sağlanan avantajlar ve diğer hususlar ele alındı.

Varlık barışı nedir, varlık barışından nasıl yararlanabiliriz ve hangi konularda dikkatli olmalıyız gibi soruların cevaplarının arandığı etkinliğe Türkiye ve Almanya’dan pek çok firma ilgi gösterdi.

Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

Av. Arb. Alper Uzun’un Türk Hukukunda İş Ortaklıkları ve Vergilendirilmesi Kitabı Yayınlandı
Bizden Haberler
Av. Arb. Alper Uzun’un Türk Hukukunda İş Ortaklıkları ve Vergilendirilmesi Kitabı Yayınlandı

Erdem & Erdem Ortak Avukatlık Bürosu Uyuşmazlık Çözümü Birimi’nde Yönetici Avukat olarak görev yapan Av. Arb. Alper Uzun’un “Türk Hukukunda İş Ortaklıkları ve Vergilendirilmesi” isimli kitabı On İki Levha Yayıncılık’tan yayımlandı...

Vergi Hukuku 24.10.2020

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.