Başvurunuz için

teşekkür ederiz

Özgeçmişiniz Erdem & Erdem İnsan Kaynakları Birimine ulaşmıştır.

Başvurunuzun mevcut pozisyonlarımız için değerlendirilmesi durumunda İnsan Kaynakları Birimimiz sizinle temasa geçecektir.

Saygılarımızla

Erdem & Erdem’de Çalışma Deneyimi

Erdem & Erdem’in geniş faaliyet alanları akademik olarak çok yönlü ve geliştirici bir çalışma ortamı sunuyor. Erdem & Erdem Akademi bünyesinde yıl boyunca hukukun çeşitli alanlarında eğitim programları düzenleniyor. Düzenli yayınları, uluslararası masaları, sektör çalışma grupları gibi uygulamaları ile bilimsel ve kaliteli çalışmalara öncülük ediyor.

Her gün en yaratıcı hukuk çözümlerini üretmek için değerleri ışığında çalışan takımımıza katılmak için başvurunuzu aşağıdaki formu doldurarak iletebilirsiniz.

Erdem & Erdem’de Yasal Staj Deneyimi

Zorunlu Avukatlık Stajını Erdem & Erdem’de gerçekleştiren yasal stajyerler, farklı hukuk birimlerimizde bir rotasyon programı çerçevesinde çalışır. Araştırmalar gerçekleştirir, bilgi notları hazırlar, iş ve proje gruplarında çeşitli görevler alırlar. Yıl boyunca Stajyer Yetiştirme Programı Eğitimlerine katılarak kendilerini geliştirebilirler.

Erdem & Erdem’de yasal staj dönemi, her yıl Eylül ayının ilk çalışma gününde başlar. Zorunlu Avukatlık Stajı başvuruları yıl boyunca kabul edilir.

Erdem & Erdem’e Başvuru Süreci

Başvurular sadece web sitemizin Kariyer Sayfasından kabul edilmektedir. Farklı kanallardan iletilen özgeçmişler değerlendirmeye alınamaz.

LinkedIn iş ilanlarımızı inceleyebilir, yılın her döneminde web sitemiz üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz. Yapılan tüm başvurular incelenmekte, bununla birlikte adaylarımızla iletişim ve görüşme süreci ancak kontenjan olması durumunda başlatılabilmektedir.

İşe alım süreçlerimiz kurumsal ihtiyaçlarımız doğrultusunda yürütülmektedir. Bu nedenle, mevcut bir pozisyonun devamı veya kapanması gibi değişime açık konularda ilgili pozisyon için alınacak kişi sayısı hakkında genel bir duyuru veya bilgilendirmeyapılamamaktadır.

Başvurularda, mezun olunan üniversite ve mezuniyet yılı, lisans not ortalaması, yasal staj ve ruhsat tarihi, makale, bitirme ödevi/tez konuları, önceki iş deneyimleri, yabancı dil seviye/sertifika bilgileri aranır. Makale, tezler gibi akademik çalışma ve belgeler de isteğe bağlı olarak eklenebilir.

Ekibe Katıl

En değerli varlığımız olan ekibimiz; karmaşık problemleri çözmeye istekli, kendisini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, birbirinden farklı yetenek ve geçmişe sahip kişilerden oluşuyor. Bu özel ekibin bir parçası olmak isteyenleri bekliyoruz.
Bir veya daha fazla dosya yüklemek için sürükleyip bırakın ya da bu alana tıklayın. PDF, DOC, DOCX, JPEG formatları desteklenmektedir.
Dosya Formatını kontrol ediniz.
    ×
    *Lütfen recaptcha'yı onaylayın.

    Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.