Altınbaş Üniversitesi Hukuk ve Sürdürülebilirlik Sempozyumu

02.11.2023
% 0

Universität zu Köln ve Altınbaş Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen Türk-Alman Çift Diplomalı Hukuk Lisans Programı’nın 10. yılını kutlamak üzere akademisyenler ve DTB (Deutsch-Türkisch Bachelorstudiengang) öğrencileri ve mezunları 2 Kasım Perşembe günü Altınbaş Üniversitesi Konferans Salonu’nda bir araya geldi.

Kurucu ve Kıdemli Ortağımız Prof. Dr. H. Ercüment Erdem, sempozyumun ilk oturumunda “Şirketler Hukuku ve Sürdürülebilirlik: Yönetim Kurulu Üyelerinin Sorumluluğu Yönünden bir Değerlendirme” başlıklı bir sunum yaptı. Sunumunda Türk Ticaret Kanunu ve finansal raporlama ile yönetim kurulu üyelerinin sorumluluğuna etkisi gibi konuları detaylı olarak ele aldı.

Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

Terralex Uluslararası ÇSY ve Sürdürülebilir Finans Rehberi
Bizden Haberler
Terralex Uluslararası ÇSY ve Sürdürülebilir Finans Rehberi

Önde gelen bir hukuk networkü olan Terralex, kısa bir süre önce web sitesinde dünya çapındaki temel ESG (ÇSY - Çevresel Sosyal Yönetişim) düzenlemeleri ve trendleri için bir kaynak olan ÇSY ve Sürdürülebilir Finans için Uluslararası Rehber'i yayınladı. Bu kapsamlı rehber, temel ÇSY düzenlemeleri ve küresel...

ÇSY ve Sürdürülebilirlik 10.07.2023

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.