Kişisel Verileri Koruma Dergisi’nin 2021 Yılı İlk Sayısı Yayımlandı

23.06.2021
% 0

Kişisel Verileri Koruma Kurumu tarafından altı ayda bir yayımlanan uluslararası, akademik, açık erişimli ve hakemli “Kişisel Verileri Koruma Dergisi”nin yeni sayısı 23 Haziran 2021 tarihinde yayımlandı.

Derginin yeni yayımlanan sayısında, Erdem & Erdem’den Rekabet ve Uyum Lideri Mert Karamustafaoğlu, Kıdemli Avukat Sevgi Ünsal Özden ve Avukat İdil Uz’un birlikte kaleme aldığı “Kişisel Veri Aktarımı ve Bankacılık Kanunu Madde 73 Değişikliği” adlı makale de yer aldı.

Yayımlanan makale kişisel veri aktarımını ve bankacılık sektöründe sır saklama yükümlülüğünü düzenleyen Bankacılık Kanunu madde 73'te gerçekleştirilen değişikliği ele alıyor.

Derginin yeni sayısına ve bahsi geçen makaleye aşağıdaki bağlantı aracılığı ile erişebilirsiniz:

https://dergipark.org.tr/tr/pub/kvkd/issue/62960

Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

Video Konferans: WhatsApp Veri Politikası Değişikliği Işığında Kişisel Veriler Yoluyla Rekabet İhlalleri
Bizden Haberler
Video Konferans: WhatsApp Veri Politikası Değişikliği Işığında Kişisel Veriler Yoluyla Rekabet İhlalleri

Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü (EHAE) tarafından düzenlenen “WhatsApp Veri Politikası Değişikliği Işığında Kişisel Veriler Yoluyla Rekabet İhlalleri” başlıklı video konferans 11 Şubat 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi...

Kişisel Verilerin Korunması 11.02.2021

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.