Terralex’in 30. Yılı

30.06.2021 Ercüment Erdem

Yüksek mesleki standartları karşılayan, dünya çapında kaliteli hukuk firmaları ağı olan TerraLex, 30. yılını Haziran ayı boyunca süren 30 günlük etkinlik serisi ile kutladı. Dünyanın dört bir yanından TerraLex üyesi avukatlar ve hukuk büroları Network’ün 30. Yılını kutlamak için düzenlenen etkinlik maratonuna katıldı.

Program boyunca sektör uzmanlarıyla özel buluşmalar, sanal networking toplantıları, webinarlar ve yoga, koşu ve bahçecilik gibi çeşitli sosyal etkinlikler gerçekleştirildi.

Terralex’in 30. Yılı
% 0

Erdem & Erdem Kurucu ve Kıdemli Ortağı Prof. Dr. H. Ercüment Erdem, 23 Haziran’da etkinlik kapsamında gerçekleşen “Yeni ICC ve IBA Kurallarına Genel Bir Bakış” başlıklı webinarda Tobar ZVS Spingarn'dan Andres Larrea ve Thümmel, Schütze & Partner’dan Thomas R. Klötzel ile birlikte, yeni ICC ve IBA kurallarının özelliklerini ve uygulamadaki etkilerini çeşitli yönlerden inceledi.

2017'den bu yana ağdaki Türk yargı sisteminin gururlu bir üyesi ve tek temsilcisi olarak, TerraLex'i binlerce hukuk profesyonelinin birbirleriyle bağlantı kurması ve iş birliği yapmasına yardımcı olma konusundaki 30 yıllık yolculuğundan dolayı tebrik ediyoruz.

Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

Bizden Haberler
Uluslararası Yatırım Tahkimi ve Milletlerarası Tahkimde Üçüncü Kişi Finansmanı Paneli

Kadir Has Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nin düzenlediği Uluslararası Yatırım Tahkimi ve Milletlerarası Tahkimde Üçüncü Kişi Finansmanı Paneli 10 Mayıs 2018’de Kadir Has Üniversitesi, Cibali Salonu’nda gerçekleştirildi. Panelde Erdem & Erdem’in kıdemli avukatlarından...

Tahkim 10.05.2018
Bizden Haberler
2. Bucerius Law School Yatırım Hukuku ve Tahkim Konferansı

Hamburg Uluslararası Tahkim Günlerinin bir parçası olarak organize edilen 2. Bucerius Law School Yatırım Hukuku ve Tahkim Konferansı 2-3 Nisan 2022 tarihinde Almanya’nın Hamburg şehrinde gerçekleşti. Dr. Yas Banifatemi ve Prof. Dr. Kah Hobér konferansın onursal konukları olarak yer aldılar...

Tahkim 11.04.2022

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.