Start-up'ların Önündeki Engeller

23.03.2021
% 0

Türkiye Sermaye Piyasaları Birliği ile birlikte organize ettiğimiz “Start-up’ların Önündeki Engeller” paneli 23 Mart 2021 tarihinde çevrimiçi olarak gerçekleştirildi.

Moderatörlüğünü TSPB Yönetim Kurulu Başkanı Tevfik Eraslan’ın yürüttüğü çevrimiçi panelde, Erdem & Erdem Kurucu ve Kıdemli Ortağı Prof. Dr. H. Ercüment Erdem, Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği (FODER) Yönetim Kurulu Başkanı Attila Köksal ve Akinon Kurucu Ortağı Tolga Tatari konuşmacı olarak yer aldı.

Zoom ve Youtube platformları üzerinden canlı yayınlanan panelde Prof. Erdem, Start-up’ların kuruluş sürecinde, yatırım alırken, finansman sağlarken veya yatırımcının çıkışında karşılaştıkları hukuki engelleri ele aldı. Konuklardan Sn. Köksal, girişimcilerin karşılaştıkları finansal engeller ve son yıllarda start-up ekosisteminde finansman alanında yaşanan olumlu gelişmeleri aktarırken etkinliğin diğer konuğu Sn.Tatari ise e-ticarette karşılaşılan problemler ve multi-channel ve omni-channel platformlarının perakendecilere katkıları hakkında katılımcıları bilgilendirdi.

Webinarın kaydını buradan izleyebilirsiniz.

Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

İstanbul PPP-KÖİ Haftası 2020
Bizden Haberler
İstanbul PPP-KÖİ Haftası 2020

Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) ve İstanbul PPP Mükemmeliyet Merkezi (PPPCoE) işbirliğiyle bu yıl beşincisi düzenlenen Kamu - Özel İşbirliği (PPP/KÖİ) Haftası 2 ila 5 Kasım 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleşti. Üst düzey hükümet yetkililerinin proje sunumlarına yer verilen etkinlikle KÖİ projeleri...

Banka ve Finans 05.11.2020

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.