Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Enerji Davaları Kongresi

19.01.2023
Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Enerji Davaları Kongresi
% 0

Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü 11.01.2023 Çarşamba günü Ankara’da Enerji Davaları Kongresini düzenledi.

Ortaklarımızdan Rekabet & Uyum Lideri ve  Enerji Hukuku Araştırma Enstitüsü Yönetim Kurulu Üyesi Av. Mert Karamustafaoğlu “Adli Yargıya Konu Güncel Enerji Uyuşmazlıkları” panelinde konuşmacı olarak yer aldı.

Adli ve idari yargıda güncel enerji uyuşmazlıklarının değerlendirildiği, enerji uyuşmazlıklarında bilirkişilik sorunu ve çözüm önerilerinin tartışıldığı, arabuluculuk ve tahkim yöntemlerinin uyuşmazlıkların giderilmesindeki rolünün vurgulandığı panellerin yer aldığı kongreye katılım ve ilgi büyüktü.


Bu makalenin tüm hakları saklıdır. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın bu makale kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayımlanamaz, dağıtılamaz veya başka bir suretle yayılamaz. Kaynak gösterilmeksizin veya Erdem & Erdem’in yazılı izni alınmaksızın oluşturulan içerikler takip edilmekte olup, hak ihlalinin tespiti halinde yasal yollara başvurulacaktır.

Diğer İçerikler

Enerji Hukuku Sertifika Programı
Bizden Haberler
Enerji Hukuku Sertifika Programı

Erdem & Erdem Yönetici Avukatlarından Ecem Süsoy Uygun Bahçeşehir Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi ve Istanbul Institute tarafından gerçekleştirilen Enerji Hukuku Sertifika Programı kapsamında 4 Mart ve 8 Nisan tarihlerinde “Enerji Sektöründe Etik ve Kişisel Verilerin Güvenliği” konulu eğitim verdi...

Enerji Hukuku 18.04.2023

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.