İngiltere Masası

Ortak ve Sermaye Piyasaları Liderimiz İbrahim Onur Baysal tarafından yönetilen İngiltere masamız, farklı alanlarda uzmanlaşmış avukatlardan oluşmakta olup, aralarında Birleşik Krallık hukuku alanında uzmanlaşmış deneyimli avukatlarımız da bulunmaktadır. İngiltere masası, müvekkillerimize uluslararası piyasalardan finansman/yatırım temini, Türkiye’ye yapılacak yatırımlarda İngiliz şirket, fon veya kişilerin temsili, şirket kuruluşu, sınır ötesi ticari işlemler, birleşme ve devralmalar, uluslararası ticari sözleşmeler, banka ve finans, sermaye piyasaları, proje finansmanı, fikri mülkiyet, rekabet ve uyum ile tahkim gibi pek çok alanda kaliteli, güvenilir, hukuki ve ticari çözümler sunmaktadır. Gerek, İngiltere’de iş yapmayı hedefleyen Türk şirketleri, girişimciler ve yatırımcılar, gerekse de Türkiye’de yatırım yapmak isteyen İngiliz şirketlere danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İngiltere masası olarak ayrıca sektörel uzmanlıklarımızla enerji, bilişim, teknoloji, finansal hizmetler ve kuruluşlar, gayrimenkul, limancılık, inşaat ve alt yapı, otomotiv, ulaştırma ve lojistik, turizm, spor ve sağlık gibi oldukça geniş bir yelpazede etkin hukuki çözümler sunuyor ve müvekkillerimizi tüm uyuşmazlık süreçlerinde mahkemeler nezdinde temsil ediyoruz.

Alanında uzman, tecrübeli ve yenilikçi ekibimizle, yeni pazarlara açılmayı hedefleyen, yatırım fırsatlarını araştıran şirketlere, uluslararası standartlar çerçevesinde ve dinamik bir perspektifle danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

İngiltere Masası

Avukatlarımız

İbrahim Onur Baysal İbrahim Onur Baysal Ortak ve Sermaye Piyasaları Lideri
Merve Bakırcı Merve Bakırcı Kıdemli Avukat
Rüştü Mert Kaşka Rüştü Mert Kaşka Kıdemli Avukat

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.