Rusya ve Orta Asya Masası

Rusya ve Orta Asya Masası, Erdem & Erdem ortaklarından Alper Uzun tarafından yönetiliyor. Rusya ve Orta Asya pazarıyla ilgili işlemler, uyuşmazlıklar ve sair konular da dahil olmak üzere müvekkillerimize geniş bir yelpazede danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Rusya ve Orta Asya Masası; gayrimenkul, perakende, inşaat, enerji, madencilik, petrol ve doğalgaz, ağır sanayi (petrokimya, kimyasallar) ve stratejik mega-altyapı özelleştirmeleri gibi çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Ekibimiz müvekkillerine, uluslararası sözleşmelerin hazırlanması ve müzakeresi, gümrük kanunuyla ilgili yaşanan sorunlar, sanayi ve fikri mülkiyetin korunması, Rusya ve Orta Asya ülkelerine doğrudan ve dolaylı yabancı yatırım konularında danışmanlık hizmeti sunuyor.

Rusya pazarının sunduğu birçok fırsatla, Türk girişimciler ve yatırımcılar için en ilgi çekici pazarlardan biri olduğu aşikardır. İlgili masamız, Rusya’da faaliyet gösteren Türk şirketlerine profesyonel hukuk hizmeti sunduğu gibi Rus yatırımcılara da Türkiye'deki iş fırsatlarını keşfetmeleri ve hukuki mevzuata uyum sağlamaları için destek veriyor.

Rusya ve Orta Asya Masası


Avukatlarımız

Alper Uzun Alper Uzun Ortak ve Arabulucu
Didem Adlığ Sönmez Didem Adlığ Sönmez Yönetici Avukat
Tilbe Birengel Tilbe Birengel Kıdemli Avukat
Duygu Öner Ayçiçek Duygu Öner Ayçiçek Kıdemli Avukat

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.