Yeniden Yapılandırma ve Tasfiye

Yeniden Yapılandırma ve Tasfiye

İşletmeleri tehdit eden en önemli sorunlardan biri küresel finansal sıkıntılar nedeniyle yaşanan istikrarsızlıktır. Dolayısıyla, günümüzün gittikçe karmaşıklaşan yeniden yapılanma ve ödeme aczine ilişkin işlem ve müzakereler çeşitli uygulama alanlarından kapsamlı uzmanlığı ve bu uzmanlıkların küresel koordinasyonunu gerektiriyor.

Yeniden yapılandırma ve tasfiye uzmanlarımız; borçlanan ve yükümlüler, mali kurumlar, potansiyel alıcılar, paydaşlar, bankalar, hissedarlar, yatırım fonları, sigorta şirketleri ve yeniden yapılandırma içerisindeki tüm diğer partiler adına hareket ederek bu önemli zorluklarla mücadele eder. Avukatlarımız hem yerel hem de sınır ötesi deneyimleriyle, müvekkillerimizin sorunlarına hızlı çözümler üretir ve uygular.

Ekibimiz, finansman ve sermaye piyasaları, menkul kıymetler hukuku, şirketler hukuku, davalar, emlak, istihdam ve emeklilik, düzenleyici mevzuat ve vergi hukuku gibi konulardaki çeşitli uzmanlıklarıyla, faydacı ve ticari bir yaklaşımla müvekkillerimiz için en iyi sonucu elde etmeyi hedefler.

Avukatlarımız

Süleyman Sevinç Süleyman Sevinç Ortak ve Davalı İşler Lideri
Canan Doksat Canan Doksat Ortak ve Vergi Lideri
Rüştü Mert Kaşka Rüştü Mert Kaşka Kıdemli Avukat

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.