Sağlık

Sağlık sektörü son yıllarda artan bilimsel ve teknolojik gelişmeler ile köklü değişimlere uğramakta ve Covid-19 salgını gibi öngörülmesi zorlu senaryolar ile hızla dönüşmektedir. Sağlık sektöründe uzman ve deneyimli hukuk ekibimiz, bu sektörde yer alan tüm müvekkillerimize sektörün gelişen dinamiklerine uygun hukuki çözümler sunar.

Erdem & Erdem olarak, sağlık sektöründe faaliyet gösteren hastaneler, inovatif sağlık ürün ve hizmetleri, sağlık teknolojileri, ilaç ve tıbbi cihaz üreticilerinden oluşan oldukça geniş müvekkil portföyüne ihtiyaç duydukları tüm sözleşmelerin hazırlanması ve uygulanmasında, hem yerel hem uluslararası alanda hızla değişen mevzuatlara uyum konusunda danışmanlık hizmeti sunuyoruz.

Hastaneler gibi sağlık tesislerinin tüm inşaat ve lisans aşamalarında hukuki destek sağlamanın yanı sıra bu sektörde yer alan diğer tüm aktörlere de özelleştirme, finansman, birleşme ve devralmalar ile birlikte uyuşmazlık çözümü ve dava takibi gibi konularda temsil ve danışmanlık hizmetleri veriyoruz.

Ayrıca hem yerel hem de uluslararası tahkim davaları, vergi hukuku, rekabet hukuku, iş hukuku, kişisel verilerin korunması ve fikri mülkiyet hukuku alanlarında sağlık sektöründe faaliyet gösteren müvekkillerimize rehberlik ediyoruz.

Sağlık

Avukatlarımız

Prof. Dr. H. Ercüment Erdem Prof. Dr. H. Ercüment Erdem Kurucu ve Kıdemli Ortak
Piraye Erdem Piraye Erdem Kurucu ve Yönetici Ortak
Özgür Kocabaşoğlu Özgür Kocabaşoğlu Ortak ve Kurumsal İşler Lideri
Süleyman Sevinç Süleyman Sevinç Ortak ve Davalı İşler Lideri
Mert Karamustafaoğlu Mert Karamustafaoğlu Ortak, Rekabet ve Uyum Lideri
Alper Uzun Alper Uzun Ortak ve Arabulucu
Canan Doksat Canan Doksat Ortak ve Vergi Lideri
İbrahim Onur Baysal İbrahim Onur Baysal Ortak ve Sermaye Piyasaları Lideri
Sevgi Ünsal Özden Sevgi Ünsal Özden Yönetici Avukat ve Arabulucu

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.