Maden

Maden sektörü Türkiye ve dünyanın diğer coğrafyalarında karmaşık lisans ve ruhsatlandırma anlaşmalarından, farklı rekabet, iş ve çevre hukuku mevzuatlarına kadar geniş bir hukuki sorumluluk kapsamına sahiptir. Erdem & Erdem, bu sektörde rol alan tüm yerel ve uluslararası aktörlere maden ve yeraltı kaynaklarını konu alan her türlü hukuki kapsam ve kurumsal süreçte stratejik destek sağlar.

Erdem & Erdem, maden sektöründe faaliyet gösteren şirketler, maden işletmecileri, yatırımcılar ve finans kuruluşlarından oluşan müvekkillerine; idari sözleşmeler, rödevans, maden çıkarma sözleşmeleri, işletme sözleşmeleri dahil finansman, tahvil çıkarılması, yeniden yapılandırma, birleşme ve devralmalar ile birlikte uyuşmazlık çözümü ve dava takibi gibi konularda temsil ve danışmanlık hizmetleri sunar.

Bunlara ek olarak, farklı sektörler ve hizmet alanlarında deneyime sahip uzman ekiplerimizle; vergi hukuku, rekabet hukuku, iş hukuku, kişisel verilerin korunması gibi alanlarda da maden endüstrisinde faaliyet gösteren müvekkillerimizin tüm hukuki ihtiyaçlarında yanlarında oluyoruz.

Maden

Avukatlarımız

Prof. Dr. H. Ercüment Erdem Prof. Dr. H. Ercüment Erdem Kurucu ve Kıdemli Ortak
Piraye Erdem Piraye Erdem Kurucu ve Yönetici Ortak
Özgür Kocabaşoğlu Özgür Kocabaşoğlu Ortak ve Kurumsal İşler Lideri
Süleyman Sevinç Süleyman Sevinç Ortak ve Davalı İşler Lideri
Mert Karamustafaoğlu Mert Karamustafaoğlu Ortak, Rekabet ve Uyum Lideri
Alper Uzun Alper Uzun Ortak ve Arabulucu
Canan Doksat Canan Doksat Yönetici Avukat ve Vergi Lideri
Mehveş Erdem Mehveş Erdem Kıdemli Avukat
Duygu Öner Ayçiçek Duygu Öner Ayçiçek Kıdemli Avukat

Yaratıcı hukuk çözümleri için iletişime geçin.